January 24, 2022

cafeaberto

Is Food In You

Baltas vynas prieš raudoną vyną: kuris skanesnis?

2 min read
Populiariausios balto vyno rūšys - Laikas.lt

Kuris vynas skanesnis, lemia tai, kaip jį geriate. Jeigu mėgstate išlenkti vyno taure vakare prie televizoriaus ekrano, tuomet jums gali patikti visai kitos rūšies vynas nei tuo atveju, jeigu jį vartojate išskirtinai pietaudami ar vakarieniaudami. 

Kaip teigia visoje Lietuvoje plačiai paplitusio alkoholinių gėrimų prekybos tinklo  vynoguru.lt  atstovai, vis dar patys populiariausi – raudonas vynas ir baltas vynas. Iš to galima daryti išvadą, jog esame linkę, nors ir kartais paeksperimentuodami, vis grįžti prie klasikinių vynų. Paminėsime tik keletą šių vynų derinimo su maistu  taisyklių.

Gana svarbi, galima sakyti esminė taisyklė:  lengvas maistas – lengvas vynas. Raudonas vynas paprastai geriamas prie raudonos mėsos, baltas – prie baltos. Jeigu mėgausitės lengvomis salotomis, sodrus raudonas vynas tiesiog užgoš jas. Vat  sočios vakarienės metu lengvas baltas vynas gali pasirodyti prėsko skonio. Ir dar – jeigu valgote desertą užgerdami vynu, gėrimas privalo būti saldesnis už maistą. Tačiau, juk visos taisyklės kuriamos tam, kad jas būrų galima koreguoti. Tai galioja ir vynams. Visas šias taisykles visuomet galima šiek tiek pakoreguoti ir susikurti savąsias.

Pasidomėjus koks vynas internetu dažniausiai užsakomas, tenka išgirsti, jog patys populiariausi – sausi vynai. Jų lyderis – raudonas vynas internetu. Beje, vyno rūšių populiarumui didelę įtaką turi ne tik vartotojų pomėgiai, išsilavinimas, amžius ar patirtis, bet ir tuo metu vyraujančios mados. Pastaruoju metu patys madingiausi sausieji vynai, nesvarbu, ar tai raudonasis, ar baltasis vynas. Taigi, vėl viskas priklauso nuo jūsų skonio. Mėgstate švelnesnį maistą? Rinkitės baltą vyną. Esate raudonos mėsos gerbėjas. Be raudono vyno butelio neišsiversite. 

Vyno ekspertai sako, jog net ir brangiausiai kainuojantis vynas gali nuvilti. Todėl svarbiausia – įvertinti lūkesčius ir  skaityti etiketę. Tik   patys galite nuspręsti, kuris skonis jums priimtinesnis.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.